Choď na obsah Choď na menu
 


zvatsenie-penisu.jpg

 

Tablety

Jedna sa o narzošírenejší a najobľubenejší spôsob zväčšovania penisu.

Popis:  Penis je tvorený troma oddelenými valčekmi. Dva z nich väčšie sú označené ako Corpora Cavernosa, tvoria silu mužskej erekcie. Sú to komory,  ktoré pri sa naplňovaní krvou  rozpínajú, spôsobujú tvrdosť a stoprenie údu.Schopnosť komôr Corpora Cavernosa  naplniť sa krvou počas sexuálneho vzrušenia limituje erekčnú dĺžku a hrúbku penisu. Táto funkcia môže s pribúdajúcim vekom oslabovať, čím sa stráca dostatočne silná erekcia a skracuje jej čas trvania.

Pôsobenie: Nedávnymi lekárskymi výskumami bolo zistené, že tkanivá tvoriace Corpora Cavernosa silne reagujú na účinky povzbudzujúcich bylín, pochádzajúcich .Ich správne a presné zloženie v produktoch zabezpečuje prísun živín a potrebnom a dostatočnom množstve.

Unikátne zloženie podporuje rozšírenie periférneho tkaniva  priamo zlepšuje  tepnovú  erekčnú funkciu. To má priamy účinok na endotelové bunky, posilňuje tok krvi v oboch penilných tepnách a žilách bez zmeny v systémovom krvnom tlaku. Produkty máajú schopnosť pôsobiť  uvoľňujúco a vzpružiť nervový systém, ktorý je nutné úplne oddeliť od podnetov spôsobujúcich stres.

 

Obrázok

  

Najprdávanejšie produkty dostupné u nás:

 

ANDRIMAX  domovská stránka www.andrimax.sk

Crilex domovská stránka www.crilex.sk

 

Kompletnu punuku produktov nájdete na 

    

logo.png

 

 

Zdravotné pomôcky

 

Jednou z najefektívnejších metód zväčšovanie penisu je zväčšenie pomocou zdravotných pomôcok, ktoré využívajú princíp pôsobenia tlaku resp. vonkajšieho naťahovnia penisu.

Innštruktážne video: TU

 

Andro Penis Extender

 

Obrázok

Video: Andro Penis Extender TU 

 

 

Vákuová pumpa

Zväčšenie penisu pomocou vákuovej pumpy je prísne individuálne, ale dá sa uvažovať približne o zväčšení o 0,5 cm. Je to však zväčšenie trvalé. Neželané účinky pri správnom použití (v zmysle erektilnej dysfunkcie) mi nie sú známe, čo však nevylučuje, že pri použití veľmi veľkého podtlaku k poškodeniu hubovitých teliesok dôjde. 

 

bathmate_vysledky_2_2.jpg

 

 

Bathmate hydropumpa

Druhým výrobkom, o ktorom bude reč, je produkt s názvom Bathmate. Ide o napredávanejší produkt tohto druhu u nás ale i v zahraničí. Teší sa veľkej obľube svojich vlastníkov a na internete nájdete na neho len samé kladné ohlasy. Je preto veľmi pravdepodobné, že funguje výborne.

bathmate velkosti

 

Bathmate je v ponuke v rôznych prevedeniach. Základná séria je určená pre začiatočníkov, ktorí s vodnou vákuovou pumpou iba začínajú. Používať ju môžu samozrejme dlhodobo a nie je potrebné prechádzať na vyššiu verziu. Ak si ale túto hračku zamilujete, môžete prejsť na sériu označenú ako Hydromax. Tá dokáže vytvoriť o 30% vyšší podtlak a vy môžete prejsť v procese zväčšovania vášho penisu zase o úroveň vyššie. Poslednou kategóriou je Bathmate hydromat extreme. Tá je určená pre pokročilých. Všetky tieto série sú dostupné v dvoch veľkostiach, základnej a XL.

 

Videoprezentácia

  

Jednotlivé pumpy značky Bathmate sa od seba cenovo líšia. V čase publikácie tohto článku bola cena Hydro pumpy Bathmate Hercules Aqua Blue približne 80€ a cena Bathmate Hydromax X30 110€. Treba si dať ale pozor na falzifikáty, ktorých je dnes čím ďalej, tým viac. Zvoľte radšej overený obchod, napríklad www.zvacseniepenisu.sk alebo ten, v ktorom ste už niekedy nakupovali.

 

 Vákuová pumpa: TU

 

Chirurgický zákrok

Poslednou metódou zväčšenia penisu je operatívnym spôsobom. Ide o predĺženie koreňa penisu, kde sa nenachádzajú ani nervové zakončenia, ani toporivé telieska. Efekt predĺženia je priamo závislý od telesnej konštitúcie, teda od množstva materiálu, ktorý je k dispozícii. Operuje sa to na urologických oddeleniach, ktoré pracovisko to robí, Vám upresní najbližší spádový urológ.

 

 

Výsledky:

Aké zväčšenie sa dá reálne očakávať pomocou spomínaných metód?

- je to indivyiduálne, závisí to aj od predispozícií daného človeka

- štatistiky hovoria o 3-5 cm

- čo sa týka trvalosti zväčšenia, tu nie su k dispozícií štatistiky

- pri všetkých spôsoboch zväčšovania penisu dochádza aj k zlepšovaniu erekcie, predlžovaniu milostného aktu (citlivosť žaluďa sa zmierňuje), oddialeniu ejakulácie, predchádzanie rakoviny prostaty