Choď na obsah Choď na menu
 


Neplodnosť / mužská - ženská

 

Obrázok

semmax.jpg

 

Obrázok

Zvyšuje fyzickú a psychickú odolnosť, podporuje imunitu, pozitívne ovplyvňuje menštruačný cyklus a pôsobí proti osteoporóze. Užívanie Maca vedie u ľudí k povznesenej zmyslovej žiadostivosti, aktivuje bunkový metabolizmus a posilňuje psychickú a fyzickú odolnosť.

Užívanie koreňa Maca taktiež predlžuje vek, zvyšuje odolnosť proti únave, zlepšuje mentálnu koncentráciu a duševnú odolnosť.

Výživová hodnota sušeného koreňa Maca je vysoká, podobná cereáliovým zrnám ako sú ryža a pšenica. Obsahuje karbohydráty, proteíny, vlákninu, aminokyseliny a lipidy.

Koreň Maca obsahuje veľa aminokyselín, zinku, taurínu a iné prírodné zložky. Vzhľadom na svoj tonizujúci účinok sa podobá žeň-šeňu. Cez tisícročia bola táto rastlina hlavnou potravou juhoamerických kmeňov Inkov, miestny obyvatelia ju považovali za zázračný dar Ánd. V tých časoch mladí používali túto rastlinu na zvyšovanie plodnosti. V roku 1492 Kolumbus, ako vedúci morskej expedície financovanej španielskym kráľom objavil Južnú Ameriku. Z "Novej Zemi" priniesol Kolumbus španielskemu kráľovi do daru MACA, ktorú od vtedy v španielsku titulujú prívlastkom "kráľovský".

Upravuje látkovú výmenu ktorá sa plynutím rokov spomaľuje, a vďaka tomu sa stávame energetickým a čerstvým . V maca sa spájajú súčasné metódy najnovších technológií s teóriou čínskej medicíny. V súlade s výsledkami klinických výskumov preparát výrazne zvyšuje imunitu, zlepšuje mikrocirkuláciu, reguluje vnútornú sekréciu, normalizuje funkciu vegetatívneho nervového systému, zabraňuje tvorbe voľných radikálov.Obrázok

Prípravok sa odporúča aj ženám po 45 rokoch v období pred a klimakterickom s prejavmi krútenia hlavy, podráždenosti, nespavosti, pocitmi slabosti počas dňa. Mužom so zníženou potenciu. Ľudom s nepravidelným rytmom života, pri namáhavej práci, pri syndróme chronickej únavy, bolesti hlavy, bolestiach v oblasti krížov. Osobám stredného veku pri aterosklerotickom zasiahnutí ciev, stiesnenosti v prsiach, dýchavičnosti, opuchoch dolných končatín.

 
Naše produkty Maca zabezpečujú potrebné množstvo stopových prvkov a aminokyselín v organizme.
Naše produkty Maca Vám zabezpečia životnú silu a pocit dlhej mladosti............................................................................................................................................


Maca ( Lepidium meyeni ) je rastlina stará ako dávna ríša Inkov. Rastie v nadmorskej výške 4 - 5 tis. Metrov. Je možné ju nájsť len v určitých oblastiach v okolí jazera Chinchaycocha a na náhorných planinách Huan-cané a Desaguadero. Je to hľuzovitá rastlina patriaca do čeľade Brassicaceae. Koreň je podobný reďkovke, farbou pripomína zemiakovú hľúzu a má sladkú chuť.

Účinky koreňa Maca boli skúmané a klinicky testované, o čom svedčia mnohé vedecké práce. Výživná hodnota koreňa spočíva vo vysokom obsahu minerálov, bielkovín a uhlovodíkov vysokej kvality. Maca vyživuje, posilňuje, pôsobí plodnosť a má celkove priaznivý vplyv na organizmus.

V Peru je známa ako afrodiziakum. Pozitívne ovplyvňuje plodnosť a menštruačný cyklus pre vysoký obsah železa, jódu, vápnika, fosforu a vitamínu E. Je preto používaná ako podporný prostriedok v prípade neplodnosti, frigidity a impotencie.Obrázok

Aktivuje bunkový metabolizmus a posilňuje psychickú a fyzickú odolnosť. Užívanie koreňa Maca predlžuje vek, zvyšuje odolnosť proti únave, zlepšuje mentálnu koncentráciu a duševnú odolnosť.

Popisovaný podporný účinok Maca na sexuálne funkcie sa dosahuje vďaka jej vysokej koncentrácii bielkovín a životne dôležitých výživných látok. Podstatná časť proteínov Maca sa nachádza vo forme aminokyselín, ktoré sú potrebné pre mnohé funkcie v organizme, vrátane sexuálnych funkcií a plodnosti.

Taktiež sú dôležité pri vytváraní látok, ktoré prenášajú signály v nervovom systéme a hrajú dôležitú úlohu v procese sexuálneho vzrušenia a fyzickej výkonnosti počas pohlavného aktu. Medzi hlavné aminokyseliny, ktoré tieto látky potrebujú, patria fenylalanín, tyrozín a histidín- tieto tri sa v Maca nachádzajú v značných množstvách. Maca obsahuje aj inú aminokyselinu, arginín, ktorá môže mať podstatnú úlohu pri podpore mužskej plodnosti a aktivity.

 

Viac o MACE sa dočítate TU

 

andrimax-2_sk.jpg

 

 

semmax_volume_caps.jpgJedným z veľmi účinných doplnkov stravy je prípravok Semmax volume caps, ktorý obsahuje látky, ktoré dokážu pomôcť k väčšiemu výstreku a zdravším spermiám . Tak napríklad zinok podporuje správnu funkciu pohlavných orgánov a podieľa sa aj na normálnej plodnosti a reprodukcii. Šafran siaty (Crocussativus) a selén zase pozitívne pôsobia na spermatogenézu a kvalitu spermií. Na fyzické a psychické zdravie má potom kladný vplyv maca. Účinných látok však Semmax obsahuje oveľa viac!

SEMMAX: český doplnok stravy od spoločnosti Valavani, ktorého zložky pôsobia veľmi pozitívne na spermatogenézu a psychickú a fyzickú pohodu, a teda aj na zdravie a množstvo spermií. Obsahuje pritom viac kvalitných látok (základ tvoria prírodné bylinné extrakty) ako konkurenčné produkty. Semmax volume caps je notifikovaný na ÚVZSR.

viac informácií v detaile produktu