Choď na obsah Choď na menu
 


Znecitlivujúce gély na predčasnú ejakuláciu a tvrdší penis

delay-spray2.jpgRýchly koniec, včelička, ty si sa rýchlo urobil, tieto všetky pomenovania sa dajú skryť pod jeden  odborný termín a to predčasnú ejakuláciu. Predčasná ejakulácia je problém ktorý trápi viac mužov, ako by ste si mysleli. Pod túto intímnu nepríjemnosť sa podpísalo viacero faktorov modernej doby, stres, životospráva, psychosomatické prejavy, prílišná emancipácia, sedavé zamestnanie, vzťahy.  Podrobnejšie sa na jednotlivé faktory pozrieme v iných článkoch, teraz si povieme a „najrýchlejšom“ riešení. Nie je sa za čo hanbiť, ale predčasnú ejakuláciu treba riešiť. Spôsobov je viacero. My si dnes povieme o géloch, ktoré sa nanášajú na penis a zabraňujú tak predčasnej ejakulácii.

article preview

Znecitlivujúce gély na predčasnú ejakuláciu a tvrdší penis

Rýchly koniec, včelička, ty si sa rýchlo urobil, tieto všetky pomenovania sa dajú skryť pod jeden  odborný termím a to predčasnú ejakuláciu. Predčasná ejakulácia je problém ktorý trápi viac mužov, ako by ste si mysleli. Pod túto intímnu nepríjemnosť sa podpísalo viacero faktorov modernej doby, stres, životospráva, psychosomatické prejavy, prílišná emancipácia, sedavé zamestnanie, vzťahy.  Podrobnejšie sa na jednotlivé faktory pozrieme v iných článkoch, teraz si povieme a „najrýchlejšom“ riešení. Nie je sa za čo hanbiť, ale predčasnú ejakuláciu treba riešiť. Spôsobov je viacero. My si dnes povieme o géloch, ktoré sa nanášajú na penis a zabraňujú tak, predčasnej ejakulácii.

levely-lovers.jpg

Ako gély, spraye fungujú

Princíp je v podstate veľmi jednoduchý. Gél  alebo spray sa nanesie na mužský penis tesne pred pohlavným stykom. Vplyvom účinných látok obsiahnutých v prípravku, ktoré sa vstrebajú cez pokožku dochádza k čiastočnej lokálnej anestézii – k znecitliveniu. Znecitlivenie penisu nie je samozrejme úplné. Gél sa nanáša hlavne na miesta, ktoré sú najväčším zdrojom stimulácie (sú najcitlivejšie) pri pohlavnom styku, a teda na žaluď a spodnú časť penisu v oblasti uzdičky.

 

3 základné výhody znecitlivejúcich gélov

Prvou a dá sa povedať aj najväčšou výhodou je hlavne ľahká a rýchla aplikácia. Ak sa jedná o sprej, tak stačí nastriekať, ak ide o gél, stačí penis potrieť.

Druhou výhodou je možnosť zakúpiť tieto prípravky bez lekárskeho predpisu. Stačí navštíviť lekáreň alebo si konkrétny výrobok objednať cez internet.

Tretia výhoda je, že momentálne je to najrýchlejšia pomoc. Každý určite ocení aj rýchly nástup účinku. To znamená, že nie je nutná dlhodobá liečba a účinky sa dostavujú okamžite.

 

Má to ale aj svoje nevýhody

Nič nie je dokonalé a ani gély a spreje na predčasnú ejakuláciu. Prvou nevýhodou je nutnosť používať prípravok neustále. Aplikáciou týchto prípravkov sa totiž problém s rýchlym vyvrcholením nelieči. Ak gél či sprej nepoužijete, dostavate sa tam, kde ste boli predtým. To je asi najväčší rozdiel medzi znecitlivujúcimi prípravkami a tabletkami na predčasnú ejakuláciu ako napríklad Crilex. Crilex lieči problém s ejakuláciou dlhodobo, no nástup efektu nie je okamžitý a prípravok treba užívať dlhodobejšie 2-3 mesiace, ideálne je až 4 mesiace, kedy dochádza k oddialeniu ejakulácie. Bunusom produktu Crilex je dodanie afrodiziakálnych látok a látok posilňujúcich mužnosť určených na zvýšenie mužského hormónu testosterón: Arginin, maca, vitamín E, ginkgo, koenzym Q10, smilax...

Druhou nevýhodou gélov je možnosť prenosu znecitlivujúcej látky do pošvy ženy. To môže mať za následok rovnaký efekt znecitlivenia ako u muža, a zážitok ženy z pohlavného styku tým klesá. Riešením je aplikácia prípravku v dostatočnom časovom predstihu, aby sa stihol poriadne vstrebať a nemohlo tak prísť k prenosu účinných látok do partnerky.

 

Ktorý gél si kúpiť?

Nebudeme tu vypisovať a porovnávať značky, nakoľko obsah daných gélov je na 80% totožný, väčšinou rozhoduje obal, gramáž a cena. A povedzme si pravdu, keď gél potrebujete použiť je v podstate jedno aký, len nech máte nejaký a nech zaberie. Predstavíme si Sprax a Gél z produktovej rady Lovely Lovers  www.lovelylovers.sk predavaných cez náš obchod www.intimnenakupy.sk . Lovely Lovers patrí medzi naše najpredávanejšie produkty počas uplynulých  2 rokov. Teda SPRAY Lovely Lovers Delay je najpredávanejší produkt a zákazníci si ho obľúbili  a vracajú sa k nemu.

Lovely Lovers DELAY spray a gél – Intímny spray/gél predlžujúci dĺžku styku. Obsahuje komplex účinných látok ako napríklad guarana, japonské ginko, menthol, pepermitový olej, kofein. Stačí aplikovať 5 minút pred pohlavným stykom, pretože po dvoch minutách už je kompletne vstrebaný v pokožke. Objem balenia Lovely Lovers Delay Spray je 50ml a predajná cena je 26€. Balenie Lovely Lovers Delay Gél je 150ml a predajná cena je 28€. Zakúpiť si ho môžete napríklad tu intimnenakupy.sk

 

Delay Spray 50ml

delay-spray_1.jpg                   kupit.jpg

 

Delay Gél 150ml

delay-gel_3.jpg

Zhrnutie na záver

Rýchle zhrnutie znecitlivujúcich gélov / sprayov na oddialenie ejakulácie. Tu sú hlavné výhody a nevýhody gélov a sprejov určených na znecitlivenie mužských pohlavných orgánov a zabránenie predčasnej ejakulácii.

Výhody

  • Ľahké aplikovanie
  • Okamžitý účinok
  • Zakúpenie bez lekárskeho predpisu
  • Dostupné aj cez internet

Nevýhody

  • Nelieči, treba užívať stále
  • Možnosť prenosu aj na partnerku

 

feromony-pre-muzov.jpg