Choď na obsah Choď na menu
 


Veľkosť „vtáka“

velkost_penisu.jpgVeľmi spoľahlivý je údajne tento spôsob:  - keđ  muž roztiahne prsty na ruke, vzdialenosť medzi koncom  palca a ukazováka  zhruba odpovedá  dlžke jeho penisu. Vyskúšané a overené !!

article preview


bathmate-hydromax-x30.jpgSnáď najznámejšiou poverou je ono známe české porekadlo "podle nosu poznáš kosu". To však neznamená,  že rozmer  nosa musí nutne  niečo napovedať o dlžke penisu.. V mnohých  prípadoch to môže platiť -Vietnamci a Japonci majú svoje "hrdinstvo" veľmi malé, nájdu sa však aj výnimky....  Na veľkosť nosu alebo topánok sa pri výbere  partnera však radšej  nespoliehajte. -Aby ste po "rozbalení" neostali prekvapené.
Podobné je to aj s poverou, že velkosť mužovho penisu, zodpovedá  veľkosti jeho obuvi. No,nie až tak celkom tomu tak je.

Je nejaká rada, ako to odhadnúť, keđ nám na veľkosti penisu pri výbere partnera záleží?

Veľmi spoľahlivý je údajne tento spôsob:  - keđ  muž roztiahne prsty na ruke, vzdialenosť medzi koncom  palca a ukazováka  zhruba odpovedá  dlžke jeho penisu. Vyskúšané a overené !!

Sú muži, u ktorých by ste "veľký" penis hľadali naozaj dlho

Vraví sa,že obzvlášť malými rozmermi penisu sa môžu chváliť kulturisti,a podľa odborníkov na tom predsa len pravdy niečo bude...Posilnovanie samozrejme nemá vplyv na zmenšovanie pohlavných orgánov,veľa mužov si však kulturistikou a budovaním svalov rieši a kompenzuje svoje mindráky a malý penis býva častou príčinou, úplne  isté naopak je, že na veľkosť penisu má veľký vplyv nadváha. U velmi tučných chlapov sa totiž okolo korenu penisu ukladá tuk, ktorý spôsobuje jeho "ponáranie". Rozdiel tak potom môže činiť aj niekoľko centimetrov..!

Malý gašparko..

Veľkosť penisu pritom nehrá v pohlavnom živote najpodstatnejšiu rolu. Poznáme mnoho mužov s malým penisom, ktorí sú v sexuálnom živote absolútne spokojní, ba dokonca ženami vyhľadávaní. Aj z pohľadu žien nie je dĺžka penisu najpodstatnejšia. Oveľa dôležitejšia je schopnosť muža vycítiť, čo si žena praje a splniť jej to. Paradoxne, príliš veľký penis može ženy od sexu naopak odrádzať. Spôsobuje totiž bolesti pri pohlavnom styku.Ako niektore ženy vravia " aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľlé divadlo "

Rast penisu je ukončený vo veku 18-19 rokov. Každý muž je jedinečný, teda aj vo veľkosti penisu sú veľké rozdiely. Americký sexuológ a vedec Alfred C. Kinsey uskutočnil jeden z najväčších výskumov v tejto oblasti. Navyše ako prvý stanovil metódu merania veľkosti pohlavného údu - pomocou krajčírskeho metra sa zmeria stoporený penis od koreňa na brušnej stene až po špičku žaluďa. Z tohoto výskumu vyšlo najavo, že 70 % všetkých mužov má veľkosť svojho penisu medzi 14 a 16,5 cm. V novšej štúdii bola zistená priemerná dĺžka penisu 14,3 cm. V Nemecku z podobnej štúdie vzišlo, že veľkosť penisu sa pohybuje medzi 10 a 19 cm - z čoho bol stanovený priemer 14,48 cm. Pokiaľ sa ale niektorí páni, ktorí čisto náhodou nahliadli na naše stránky, cítia buď urazení alebo polichotení, zrazí ich asi komentár popredného sexuológa Uzla na kolená: "veľkosť penisu podľa jeho slov totiž značne kolíše a najdlhší penis v erekcii meral neuveriteľných štyridsaťpäť centimetrov

www.zvacseniepenisu.sk- vybrali sme najlepšie metódy a produkty na zväčšenie penisu
 

Autor: Rony, www.sexosky.sk