Choď na obsah Choď na menu
 


Vákuové pumpy na zväčšenie penisu a zlepšenie erekcie

bathmate-hydromax-x30.jpgPokiaľ ste súčasťou  mužskej populácie, ktorým sa ich úd nezdá dostatočne veľký, pravdepodobne uvažujete o zväčšení penisu. V súčasnosti existuje niekoľko účinných metód, ktorými je možné zväčšenie penisu do dĺžky aj do hrúbky dosiahnuť. Patria sem extendery,  tabletky na zväčšenie penisu, cvičenia, vákuové pumpy, hydro pumpy a operácie. Niektoré metódy sú efektívnejšie viac, iné menej. Je na zvážení každého vybrať pre seba tú najvyhovujúcejšiu, inak finančnú investíciu môžete považovať za zbytočnosť.

article preview

Vákuové pumpy na zväčšenie penisu

Pokiaľ ste súčasťou  mužskej populácie, ktorým sa ich úd nezdá dostatočne veľký, pravdepodobne uvažujete o zväčšení penisu. V súčasnosti existuje niekoľko účinných metód, ktorými je možné zväčšenie penisu do dĺžky aj do hrúbky dosiahnuť. Patria sem extendery,  tabletky na zväčšenie penisu, cvičenia, vákuové pumpy, hydro pumpy a operácie. Niektoré metódy sú efektívnejšie viac, iné menej. Je na zvážení každého vybrať pre seba tú najvyhovujúcejšiu, inak finančnú investíciu môžete považovať za zbytočnosť.

Podrobnejšie sa dnes pozrieme na vákuové pumpy. Aj na tie klasické, aj na vodné, takzvané hydropumpy. Povieme si o ich výhodách a nevýhodách a porovnáme ich s ostatnými možnosťami na zväčšenie penisu.

bathmate_vysledky_2_2.jpg

Klasická pumpa verzus vodná pumpa

Trakcia je základom nárastu penisu, či už ide o tzv. vákum alebo tlak pomocou vody. Obe tieto varianty majú rovnaký cieľ a tým je zväčšenie penisu. Dokážu to obe, ale vodná pumpa je jemnejšia, rýchlejšia a efektívnejšia. Jej bonusom je, že pri používaní dochádza aj k zlepšeniu erekcii, dlhšej výdrži a silnejšiemu výstreku semena. Pri použití vodnej vákuovej pumpy odpadáva potreba použitia lubrigačného gélu a tým sa šetria ďalšie  náklady spojené s jej používaním. Malá nevýhoda sa skrýva v jej cene. Hydro vákuová pumpa je o niečo drahšia ako tá klasická. Zvýšená investícia sa ale opláca. Zväčšením penisu, zlepšením výdrže – oddialením ejakulácie a zlepšením tvrdosti erekcie.

Ďalšou výhodou vodnej pumpy je bezpečnosť. Podtlak v pumpe je výraznejší a rovnomernejší a tým sa skracuje doba použitia na pár minút. Klasická vákuová pumpa môže spôsobiť začervenania kože alebo aj dočasné červené fľaky. Pri Vodnej pumpe tento problém odpadá.

 

Prečo používať vodnú vákuovú pumpu

Tento prípravok využívajú najme muži, ktorí chcú dosiahnuť trvalého zväčšenia svojho penisu. Výrobok má ale oveľa širšie použitie. Podtlak, ktorý je hlavným stimulátorom zväčšovania objemu pohlavného údu, spôsobuje lepšie prekrvenie. Pri pravidelnom používaní sa môžu takto vyriešiť aj slabšie a stredné problémy s erekciou. A lepšia erekcia zároveň odďaľuje ejakuláciu.

Takže ak si to zhrnieme, vodné vákuové pumpy zväčšujú penis, skvalitňujú erekciu a odstraňujú problémy s predčasnou ejakuláciou.

 

 

 

bathmate_hydromax

 

Bathmate hydropumpa a Hydromax X 30

Eso v hydro pumpách je Bathmate a jej upgradnutá verzia Hadromax X 30. Ide o napredávanejšie produkty tohto druhu u nás ale i v zahraničí. Tešia sa veľkej obľube svojich vlastníkov a na internete nájdete na ne len samé kladné ohlasy. Je preto veľmi pravdepodobné, že fungujú výborne.

bathmate-hydromax-x30.jpg

Bathmate je v ponuke v rôznych prevedeniach. Základná séria je určená pre začiatočníkov, ktorí s vodnou vákuovou pumpou iba začínajú. Používať ju môžu samozrejme dlhodobo a nie je potrebné prechádzať na vyššiu verziu. Ak si ale túto hračku zamilujete, môžete prejsť na sériu označenú ako Hydromax. Tá dokáže vytvoriť o 30% vyšší podtlak a vy môžete prejsť v procese zväčšovania vášho penisu zase o úroveň vyššie. Poslednou kategóriou je Bathmate hydromat extreme. Tá je určená pre pokročilých. Všetky tieto série sú dostupné v dvoch veľkostiach, základnej a XL.

kupit.jpg

Jednotlivé pumpy značky Bathmate sa od seba cenovo líšia. V čase písania tohto článku bola cena Hydro pumpy Bathmate Hercules Aqua Blue približne 80€ a cena Bathmate Hydromax X30 110€. Treba si dať ale pozor na falzifikáty, ktorých je dnes čím ďalej, tým viac. Zvoľte radšej náš overený obchod, Intímne Nákupy.