Choď na obsah Choď na menu
 


Sexuálna "slasť" ako vianočný darček.

obr-c-3_magnet.jpgVianoce sa rýchlo blížia a vy si stále lámete hlavu, čím by ste potešili svojho miláčika ? Čas sa kráti, obchody sú v predvianočný čas preplnené, spomínate čo ste darovali minulé Vianoce, to bol tuším parfum, na nedávne narodeniny spodná bielizeň aj keď tej nikdy nie je dosť, nudné darčekové poukazy sú už pomaly aj v chladničke. Vaša originalita a nápaditosť klesá na nulový bod.

article preview

Vianoce sa rýchlo blížia a vy si stále lámete hlavu, čím by ste potešili svojho miláčika ? Čas sa kráti, obchody sú v predvianočný čas preplnené, spomínate čo ste darovali minulé Vianoce, to bol tuším parfum, na nedávne narodeniny spodná bielizeň aj keď tej nikdy nie je dosť, nudné darčekové poukazy sú už pomaly aj v chladničke. Vaša originalita a nápaditosť klesá na nulový bod.

magnetifico-zeny.jpg

V posteli pri raňajkách vyzvedáte čo by vašu polovičku potešilo, po čom jeho srdce piští, ak máme šťastie a natrafíme na dobrú náladu partnera, tak nám s nadšením povie po čom tajne túži, alebo čo by potreboval, v inom prípade nám povie že nič nechce a v tom najhoršom že túži po nejakom prekvapení. A je to tu ! Môžeme vymýšľať  ďalej. A vlastne prečo aj nie, nevymyslieť niečo čo nášmu partnerovi vyrazí dych, a ešte k tomu môžeme mať z toho darčeku úžitok obaja ? Už ako vypovedá samotný názov tohto vianočného príspevku, darujme partnerovi a teda tým zároveň aj sebe sexuálnu slasť. Tá môže mať rôzne podoby a to od sexuálnych hračiek , cez rôzne lubrikačné a masážne gély až po doplnky výživy, ktoré partnerovi ale i nám zintenzívnia sexuálny prôžitok.

uvodni-obr_magnet.jpg

Doba kedy sexualita a sexuálne pomôcky boli tabu je už dávno preč, teda aspoň z väčšej časti. Aj tvar rôznych sexuálnych pomôcok  je krajší, príťažlivejší a materiál kvalitnejší, než tie predošlé z ktorých nás prešla chuť na sex skôr ako prišla.

Darček číslo jedna : Luxusný vibrátor

luxusny-vibrator-the-lovers-sonia-purple.jpgDnes existuje čoraz viac možností ako sa uspokojiť pomocou erotických pomôcok a tým sebe a zároveň aj partnerovi spestriť sexuálny život. Jednou z možností je vibrátor. Pri používaní tejto sexuálnej hračky sa rozhodne nie je začo hanbiť, veď jeho prvotný účel bol liečivý a dokonca prispieva k duševnej pohode ženy. Túto luxusnú erotickú vecičku v dnešnej dobe vlastní a používa mnoho ľudí. Je to pomôcka ktorá nám ženám môže poskytnúť príjemné a veľmi intenzívne chvíle.

 

 

 

Darček číslo dva : Lubrikačné, masážne a gély

headerpsd-lovely.jpg

Pre ďalšie spestrenie sexuálneho života partnerov a užívanie si zábavy pri sexe nám poslúžia rôzne lubrikačné a masážne gély, ktoré slúžia aj ako výborná pomôcka k predohre, zmyslenú a stimulujúcu masáž Vám poskytne masážny gél a lubrikant, a tým aj naše milovanie sa stane zmyselnejším zážitkom.

Darček číslo tri : Prírodný výživový doplnok na podporu erekcie, zintenzívnenie sexuálneho zážitku. Tieto produkty Vám zaručia lepší sexuálny výkon, viac energie, pevnejšiu erekciu, intímne zdravie, pre ženy lepší sexuálny zážitok a tiež aj zdravie ženského lona či prsníkov.

andrimax-objednat-1.png

Darček číslo štyry: účinné Afrodiziaká

afrodiziaka.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Snáď Vám toto čítanie trošku pomohlo a začnete premýšľať aj o trošku pikantnejšom darčeku ako sú papuče, a ísť do sexshopu je pre vás nie celkom príjemné, mám pre Vás jednoduchšie a pohodlnejšie riešenie v podobe nášho eshopu www.intimnenakupy.sk kde je možné si vybrať so širokej ponuky produktov pre Váš kvalitnejší sexuálny život.

 

3_2.png