Choď na obsah Choď na menu
 


OVERENÉ Zažiarte ako filmová hviezda romantických scén

pritazlivost.jpgVyhľadávate aj vy ten neopakovateľný pocit skvelého sexuálneho vzrušenia a napätia? Už to poznáte. Akoby vám krv prúdila tri krát rýchlejšie. Zalieva vás horúčava, cítite záplavu kokteilu hormónov šťastia, telom vám brnia vibrácie, zrýchľuje sa vám tep i dych a všetky zmysly sú vybičované na maximum.

article preview

Vyhľadávate aj vy ten neopakovateľný pocit skvelého sexuálneho vzrušenia a napätia? Už to poznáte. Akoby vám krv prúdila tri krát rýchlejšie. Zalieva vás horúčava, cítite záplavu kokteilu hormónov šťastia, telom vám brnia vibrácie, zrýchľuje sa vám tep i dych a všetky zmysly sú vybičované na maximum.

feromony.jpg

Dovoľte si nové zážitky

Túžite po tom, aby váš osobný a sexuálny život nabral jedinečný náboj plný vzrušujúcich momentov? Oživte svoje sebavedomie, svoje vyžarovanie, svoju osobnosť. Vďaka feromónom - omamným a podmanivým afrodiziakam spoločnosti. Je na čase sa trochu pohrať aj s touto novou chémiou lásky.

Trochu odbornejšie

Feromóny sú prchavé chemické látky, ktoré slúžia v prírode ako jedna z foriem komunikácie. V živočíšnej ríši, ba dokonca aj u niektorých rastlín, sú rôzne typy feromónov. Vyvolávajú konkrétne želané reakcie u jedincov rovnakého druhu. Avšak najčastejšie sú spájané s rozmnožovacím pudom, kedy samičky lákajú samčekov k páreniu.

magnetifico_power-of-pheromones.jpg

V ľudskej reči

Aj my ľudia tieto feromóny vylučujeme. Avšak u nás útočia na naše podvedomie a podvedome na ne aj reagujeme. Poznáte to, z niekoho sa vám podlamujú kolená, úžasne vám vonia, priťahuje vás a niekoho, pritom rovnako krásneho, si ani nevšimnete. A asi každý z nás má kamoša, na ktorého sa ženy doslova akoby vrhajú samé. To isté platí aj  u niektorých žien, sú stelesnením sexepílu a muži pri nich doslova strácajú rozum. Príroda im jednoducho nadelila ten správne namixovaný a účinný feromónový kokteil.

Kúzelná moc s kvapkou parfému

feromony-pre-muzov.jpgVeda je ale mocná čarodejka. Spojila sa s parfémovým priemyslom a vytvorili unikátnych pomocníkov. Parfémy obľubujeme a používame takmer každý deň. Feromóny ako také nemajú svoju špecifickú vôňu. Na trh preto prišli parfémy, ktoré okrem najobľúbenejších vonných látok obsahujú navyše práve feromóny.

Zaútočte nenápadne vďaka nim na zmysly spoločnosti a pohrajte sa s nimi. Feromóny robia človeka atraktívnejším, dodávajú sebavedomie, napomôžu pritiahnuť pozornosť naklonenej osoby, vyvolávajú dráždenie v mozgu a ovplyvňujú jeho sexuálne chovanie. Staňte sa tým sebavedomým charizmatickým lovcom, ktorý svojím vyžarovaním a eleganciou chytá pohľady okolitých žien. Buďte pôvabnou dámou i rafinovanou šelmou zároveň, pre ktorú muži strácajú hlavu. TERAZ

Nechajte ich pracovať aj na pracovnom pohovore, obchodných stretnutiach, či na skúškach v škole. feromony-pre-zeny.jpgFeromóny vyvolávajú pocity prirodzenej náklonnosti, či sympatií, dôvery, či rešpektu. Preto aj v pracovnej oblasti je ich využívanie vítané a prospešné.

Veľký výber a garancia kvality

Na internete nájdete viacero parfémov, ktoré sú ponúkané ako feromónové. Magnetifico.sk je originálny výrobca obľúbených vôní. Ich kúpou tak získavate 100% garanciu originality a pôvodu výrobku. Pridajte sa k množstvu spokojných zákazníkov a vyberte si svoju obľúbenú vôňu