Choď na obsah Choď na menu
 


Orgazmus pre ňu

55.jpgČím viac, tým lepšie, a čím viac druhov, o to zaujímavejšie. Vedeli ste, na koľko spôsobov môžete byť hotová? Pripravili sme pre vás zoznam, ktorý vás dovedie k rozkoši na niekoľko spôsobov. Ktorú z nich už máte odskúšanú?

article preview

Čím viac, tým lepšie, a čím viac druhov, o to zaujímavejšie. Vedeli ste, na koľko spôsobov môžete byť hotová? Pripravili sme pre vás zoznam, ktorý vás dovedie k rozkoši na niekoľko spôsobov. Ktorú z nich už máte odskúšanú?

zvodna_sexi_zena.jpg

 

1. KLITORISOVÝ ORGAZMUS

Asi najbežnejší, najrýchlejší, najdostupnejší. Stačí nenápadne vsunúť ruku pod nohavičky a o chvíľu je to tu. Klitoris je najcitlivejšou časťou ženského tela, dokonca omnoho citlivejšou ako penis. Ak muž zanedbáva predohru a rovno sa na vás hádže ako palacinka na panvicu, treba mu vysvetliť, že musí trochu zamakať aj „zvonku“. Nech si predstaví, že všetky nervové zakončenia na jeho penise sa presunú do maličkého gombíčka veľkosti hrášku. Môže začať rovno závidieť.

 

2. VAGINÁLNY ORGAZMUS

Začína sa v pošve a ostáva buď v panvovej a spodnej brušnej oblasti, alebo sa šíri odtiaľ ďalej. Sťahy bývajú silnejšie ako pri orgazme „zvonku“ a dosahuje ho len okolo 30 percent žien. Ak chcete patriť medzi tie šťastné, treba si počkať po tridsiatke, vtedy sú šance väčšie. Niektoré ženy ho nezažijú ani s desiatkami milencov a potom sa objaví jeden a skrátka to príde. A ak nie, ešte stále je pred nami sedemnásť druhov orgazmu!

 

3. KOMBINOVANÝ ORGAZMUS

Je lákavou a mimoriadne príjemnou kombináciou klitorisového a vaginálneho orgazmu. Dosiahnete ho, ak ste v pohode, uvoľnená a ten váš vie, ako zapracovať súčasne na dvoch miestach. Alebo mu k tomu dopomôžete. Zatiaľ čo on pracuje na tom vaginálnom, vy sa dráždite tak, ako viete, že vám robí dobre.

 

4. MIKROORGAZMUS

Trošku sporné, či to priradiť k vyvrcholeniu, ale keď niekto volá malým orgazmom aj kýchnutie... Mikroorgazmy, pozor, nie mikroorganizmy, prichádzajú bez sexuálnej stimulácie. Žena ich zažíva, keď je v absolútnej pohode, robí svoju obľúbenú činnosť (nie sex) alebo si vychutnáva fantastické jedlo. Skrátka zažíva situácie, ktoré sú jej až orgazmicky príjemné. No nečakajte, že pri dobrom steaku sa bude triasť ako pri vyvrcholení!

 

5. G-BODOVÝ ORGAZMUS

Postrach všetkých mužov! Ak sa to zázračné malé teliesko podarí nájsť, malo by sa vztýčiť, preto sa to volá aj ženská erekcia. Nepodarí sa to hneď na prvý šup. Šťastní nálezcovia bájneho bodu majú partnerky, ktoré tento orgazmus opisujú ako veľmi zvláštnu a intenzívnu rozkoš, ktorá sa začína v spodnej časti brucha a exploduje do panvy. Orgazmus býva taký silný, že žena sa ocitne na chvíľu úplne mimo reality.

 

6. A-BODOVÝ ORGAZMUS

Ak sa už (ne)podarilo nájsť bod G, je tu ďalšie miestečko na pátraciu akciu. Bod A by mal muž objaviť v prednej stene vagíny, v hĺbke asi 10 centimetrov. Je to maličký citlivý kúsok až niekde medzi kŕčkom maternice a močovým mechúrom. Takže naň prídu len chlapi skôr s väčším než malým penisom alebo s dlhými prstami. Hľadať by ho mali takisto ako bod G, ibaže prostredníkom by sa mali snažiť dosiahnuť čo najďalej. Občas sa ozve aj pri misionárskej polohe, keď muž strieda veľmi hlboké prenikanie s rýchlymi „bodnutiami“. Bod A je však trochu ošemetný. Kým niektoré ženy jeho stimulácia vynáša do výšin, iným nie je ani trochu príjemná.

lahsie-dosiahnutie-orgazmu.jpg

 

7. U-BODOVÝ ORGAZMUS

Aby tých bodov nebolo málo, máme vraj možnosť zažiť aj ďalší z extrémne silných orgazmov. Bod U by sa mal nachádzať nad a po oboch stranách otvoru močovej trubice. Dráždiť ho treba takisto ako klitoris – jazykom, prstami alebo špičkou penisu.

 

8. S EJAKULÁCIOU

Veľmi silný orgazmus s použitím tantry alebo kombinovanej stimulácie. Tantrická technika by mala uvoľniť negatívne emócie a naplniť ženu euforickou energiou a pocitom pokoja a naplnenia. Mnoho mužov to túži zažiť a je to to najintímnejšie, s čím sa môžete s partnerom podeliť.

 

9. MEGAORGAZMUS

Čiže nielen orgazmus, ale „pán“ orgazmus. Extrémne silný, pri ktorom ani poriadne neviete, či vám to robí radosť, alebo vás to bolí, no každopádne máte chuť vyskočiť z kože. Pri nežnom milovaní sa ho nedočkáte. Prichádza s extrémnejšími praktikami, s použitím nie práve jemných sexuálnych pomôcok, s bondážou, so štipcami na vagínu a tak podobne.

 

10. SNOVÝ ORGAZMUS

To, čo chlapi poznajú pod pojmom „mokré sny“, podľa štatistík pravidelne zažíva až 37 percent žien. Erotické sny fičia na oboch stranách, škoda, že si ich ženy nie vždy pamätajú. Muži by si možno tiež nepamätali, no fyzický dôkaz na plachte nepustí.

 

11. MULTIORGAZMUS

Znalci porna to majú dokonale napozerané, no v praxi to nebýva až také ružovo časté. U žien je to niečo podobné ako kombinovaný orgazmus, ibaže sa to celé odohráva rýchlejšie a intenzívnejšie. To znamená, že ledva predýchate jeden orgazmus, už sa valí druhý. Základom všetkého je šikovný milenec. A často aj prekonaná dlhá sexuálna abstinencia.

 

12. NAPNUTÝ ORGAZMUS

Môžete ho mať pri stimulácii, ale aj bez nej. Ide o bleskové vzrušenie a čo najrýchlejšie grand finále. Základom je napínanie a uvoľňovanie tých správnych svalov. To potom vedie k rýchlemu orgazmu. Týka sa aj mužov, no v ich prípade sa to volá inak a nie tak zaujímavo – predčasná ejakulácia.

 

13. TLAKOVÝ ORGAZMUS

Pokojne ho možno nazvať aj detský. Dosahuje sa šúchaním, teda trením tých správnych miest a súvisí s úplne prvými (auto)skúsenosťami. Niekto si ho nostalgicky pripomína aj v dospelosti. Na šúchaní nie je totiž nič zlé, ak sa nešúchate o cudzieho človeka v MHD.

pokles-libida.jpg

 

14. DUŠEVNÝ ORGAZMUS

Alebo bezdotykový, o ktorom sme už tiež písali. Na dosiahnutie by mala stačiť vizuálna a sluchová stimulácia. Čiže pozrieť si nejaké kvalitné porno, počúvať sexi šepotanie muža cez telefón alebo live či voyeuristicky sa pozerať na milujúci sa párik. Vlastné dotyky či niekoho iného, tak to už nie... Istý americký „umelec“ Claybot Cubitt vytvoril video, na ktorom ženy čítajú rôznu literárnu klasiku a postupne dosahujú orgazmus. Škoda, že občas bolo počuť vrčanie vibrátora spod stola, a tak vyšlo najavo, že pod stolom bola asistentka, ktorá tým ženám k orgazmu dopomohla. Takže nie Shakespeare, ale obyčajný vibrátor.

 

15. PRSNÝ ORGAZMUS

Niektoré si to pamätáme z puberty a z prvých obchytkávačiek. Bohužiaľ, postupom času sme akési náročnejšie a chceme viac. Pri prsnom orgazme nám stačí dráždiť prsia, aby to na nás prišlo. Šikovný chlap by to vraj mal zvládnuť. Tak vyskúšajte, či takého doma máte.

 

16. ENERGETICKÝ ORGAZMUS

Ženy, ktoré idú hneď na vec, a dominy ho nezvyknú zažívať. Skúsenosť s ním mávajú skôr tie, ktoré ovládajú techniku dýchania z jogínskych lekcií a staré dobré Kegelove cviky, pri ktorých sa posilňujú pošvové svaly. V prvej fáze by sa mala prostredníctvom silnej koncentrácie a uvedomelého dýchania nahromadiť do tela energia, v druhej fáze sa energia uvoľňuje. Znie to tak spirituálne, no vraj je to ozaj silný zážitok, keďže sa pritom musí uvoľniť telo aj duša. Tento orgazmus má dosť spoločného aj s tantrickým sexom, dôležité je úplne sa odreagovať a vnímať každý vnem pri milovaní.

 

17. SAMOVOĽNÝ ORGAZMUS

Určite ste aj vy už čítali nejaký bulvárny článok o žene, ktorá dosahuje denne niekoľko desiatok orgazmov. Bez toho, aby si to želala alebo pre to ona alebo hocikto iný niečo robil. Volá sa to aj extrémna vzrušivosť a vraj to nie je nič príjemné. Ak sa vám to deje na porade, v obchode či pri stretnutí so svokrou, asi to ozaj nie je veľká výhra.

 

18. ORÁLNY ORGAZMUS

Nejde o ten, keď vám to váš drahý robí ústami. Toto vyvrcholenie prichádza u žien, ktoré majú veľmi citlivé a vzrušivé ústa. A tie u nich hrajú veľkú úlohu v sexuálnom nervovom systéme. Ústny orgazmus, áno, znie to vtipne, ale vraj ozaj existuje. Prichádza s akoukoľvek zmyselnou orálnou aktivitou, čiže pri bozkávaní, lízaní, saní alebo pri vykonávaní orálneho sexu. Podľa žien, ktoré ho zažili, sa vzrušenie začína v oblasti pier a pokračuje do pohlavných orgánov a potom do celého tela. Uau!

 

19. POKOŽKOVÝ ORGAZMUS

Aj keď sa sexkoučovia zaprisahávajú, že existuje, asi to nebude masová záležitosť. Takýto orgazmus by mal prísť s masážou nejakej časti vášho tela, ktorá nie je vôbec prepojená s pohlavnými orgánmi. Takže to na vás príde počas bežnej masáže, rozotieraní opaľovacieho mlieka či pri bežnej procedúre u kozmetičky. Len čo na to kozmetička...

zdroj: http://www.pluska.sk/emma/sexi/spoznajte-vsetky-typy-rozkose-19-druhov-orgazmov-ktore-vas-rozpalia.html

produkty-pre-zeny.jpg