Choď na obsah Choď na menu
 


Na veľkosti (ne)záleží, očami ženy

priciny-predcasne-ejakulacie.jpgTak na rovinu milé dámy, naozaj nám (ne)záleží na veľkosti? Určite poznáte rôzne sexi fotografie s tými hnedými mužmi ktorí pod trenkami skrývajú 25 cm? A schválne zoberte si pravítko a namerajte si tých 25 centimetrov, tak sa asi zľaknete J Keďže priemerná hĺbka vagíny je cca 16 cm, no kde by sa nám to tam zmestilo? Tak naozaj nám (ne)záleží na tej veľkosti? Určite nie.

article preview

Na veľkosti (ne)záleží, očami ženy

Tak na rovinu milé dámy, naozaj nám (ne)záleží na veľkosti? Určite poznáte rôzne sexi fotografie s tými hnedými mužmi ktorí pod trenkami skrývajú 25 cm? A schválne zoberte si pravítko a namerajte si tých 25 centimetrov, tak sa asi zľaknete J Keďže priemerná hĺbka vagíny je cca 16 cm, no kde by sa nám to tam zmestilo? Tak naozaj nám (ne)záleží na tej veľkosti? Určite nie.

My ženy potrebujeme cítiť pri milovaní vášeň, potrebujeme cítiť že ste tam s nami, že v tom okamihu sme pre vás jediné na svete. Tužíme po vašich dotykoch, bozkoch, po vašich rukách, ktoré nás pevno držia. Nemusíte nám stále pri tom šepkať aké sme krásne, to nám poviete potom. Jeden poriadny čin je viac ako sto slov. Preto nechoďte okolo nás pri tom po špičkách ale jednoducho nás pevne  zovrite v náručí a vášnivo pomilujte! Na tomto nám záleží, na pevnosti, na pevnosti vašej erekcie. To je pre nás najvzrušujúcejšie než veľký penis. Páni ste prekvapení?

Preto muži nerobte si ťažkú hlavu ak nemáte tých „25cm“ nám je to jedno, my chceme pevnosť! Takže spevňujte , spevňujte a ešte raz spevňujte vašu erekciu a my budeme šťastné.

zvatsenie-penisu.jpg

3 + 1 zaručené typy pre spevnenie erekcie, očami muža

1, Hýbte sa

2, Dostaňte do seba výživu

3, Nestresujte sa

 

Hýbte sa – dnes žijeme v sedavom móde. V práci v kancelárií, za volantom, doma pred TV, PC sedíme a sedíme. Sme neprekrvení. Dobre prekrvenie tela a panvovej oblasti, penisu je základ dobrej a kvalitnej erekcie. Skáčte, bikujte sa, behajte. dvíhajte železo a uvidíte, dvihnete poriadne aj vášho fešáka.

Dostaňte do seba výživu - nebudem sa rozpisovať o tom čo máte alebo nemáte jesť. Pravdou však ostáva, že telo je chemicko-biologická fabrika a pokiaľ do nej nedostaneme kvalitné veci (Výživu), nemôžeme ani očakávať kvalitné výsledky. Nájdite si svoj spôsob dodávania potrebného množstva výživy, svoje potraviny, výživové doplnky, každému vyhovuje niečo iné, ale prosím, urobte to. Zoberte si príklad z Bodybilderov, alebo fitnesiek, kvalitná výživa= kvalitné svaly.

Nestresujte sa – keď je človek v strese, je napätý, cíti sa vyčerpaný, stráca mentálnu a emocionálnu silu, nemá na nič chuť, je cviknutý. Život je nevyspytateľný a tak je to ok, inak by nám hrozilo, že zomrieme znudení a apatickí. V istotách. Ten kto hrá na istotu, v skutočnosti nežije. Nemali by sme však nechať ani príliš strhávať zmenami a dostávať sami seba do zbytočných stresov a depresií. Jednoduché a účinné  pravidlo ako sa vyhnúť „stresovému cviknutiu“ je zavčas si uvedomiť že so dostávam do takej situácie, zastaviť sa a nahlas si povedať: „veď nejde o život“. Napätie by v tom momente malo povoliť. Skúste sa pozrieť na život ako na futbal, raz máte vy loptu, inokedy nie, ale na konci si aj tak vždy podáte ruky.

 

A na koniec ešte sľúbený bonus +. Posledný trik (na nezaplatenie) ako si udržať mužnosť je úplne jednoduchý. Otužujte.

predcasna-ejakulacia.jpg