Choď na obsah Choď na menu
 


Crilex- recenzia

Prípravok je predovšetkým odporúčaný na liečbu ťažkostí s erekciou, predčasnou ejakuláciou a s tým spojenými fyzickými a psychickými problémami. Prípravok reguluje hladiny pohlavných hormónov, ktoré sú zodpovedné za správne fungovanie pohlavných orgánov. Taktiež zlepšuje prekrvenie oblasti panvy a podbruška, čozlepšuje samotnú erekciu.  

article preview

V súčasnej dobre je čoraz viac rozmáhajúcim sa problémom predčasná ejakulácia a celkovo problémy s erekciou. Lekári tieto problémy pripisujú najmä uponáhľanému životnému štýlu, stresu a aj “sfeminizovanej” spoločnosti.Však si len predstavte, koľko hormónov prijmeme či už v potrave alebo aj vo vode - pretože hormonálne lieky sa z moču ľahko dostanú do vody a nie je možné ich filtrovať ani v čističke odpadových vôd. Práve tieto vonkajšie faktory dokážu nepriaznivo pôsobiť na hormonálnu rovnováhu organizmu. Taktiež málo pohybu, sedavé zamestnanie a nadmerné vystavenie tzv. elektromagnetickému smogu (wifi, mobily, počítače atď.) 
Jednou z možností, ako problémy s erekciou vyliečiť je užívať voľnopredajné výživové doplnky, ktoré svojimi účinnými látkami dokážu ovlyvniť prekrvenie panvovej oblasti a zároveň zvýšiť produkciu testosterónu, ako hormónu zodpovedného za správnu funkciu reprodukčných orgánov. Na jeden taký výrobok sa zameriame v nasledujúcej recenii. Na čo sa používa Climax control je doplnok výživy registrovaný Ministerstvom zdravotníctva, ktorý oficiálne nemá žiadne nežiadúce účinky. Výrobca zakladá svoju marketingovú kampaň na fakte, že výrobok Climax control obsahuje výhradne prírodné látky. Jeho receptúra neobsahuje žiadne synteticky vyrobené látky, ktoré by organizmus zaťažovali. 
Prípravok je predovšetkým odporúčaný na liečbu ťažkostí s erekciou, predčasnou ejakuláciou a s tým spojenými fyzickými a psychickými problémami. Prípravok reguluje hladiny pohlavných hormónov, ktoré sú zodpovedné za správne fungovanie pohlavných orgánov. Taktiež zlepšuje prekrvenie oblasti panvy a podbruška, čozlepšuje samotnú erekciu.  
Dôležité je podotknúť, že výrobok je voľnopredajný. To znamená, že nie je viazaný na lekársky predpis a je ho možné kúpiť na internete. Informácie o ňom nájdete aj na oficiálnom webe spoločnsoti, ktorý však na nás pôsobí mierne neprofesionálne. Výrobcovia síce vsadili na lepší dizajn ako konkurencia, avšak obsah a potrebné informácie nie sú z nášho pohľadu dostačujúce. Zloženie prípravku Prípravok obsahuje nasledovné prírodné látky: 

CRILEX OBSAHUJE LÁTKY, KTORÉ MAJÚ KLADNÝ VPLYV NA:

  • normálnu funkciu pohlavných orgánov - erekciu a hormonálnu aktivitu (Tribulus terrestris)
  • plodnosť, sexualitu, fyzické a psychické zdravie, vitalitu (MACA)
  • podporu fyzickej aktivity (Muira puama – Amazonská viagra)
  • erekciu, vitalitu, únavu, sexuálne zdravie (Panax Ginseng)
  • normálnu činnosť svalov (L-Arginin, Tribulus terrestris)
  • duševný stav a výkon (Camellia sinensis)
  • mikrocirkuláciu krvného systému, duševnú rovnováhu (Ginkgo biloba)
  • pružnosť ciev (Camellia sinensis)
  • podporu mentálnej pohody (Schizandra chinensis)
  • normálnu činnosť nervovej sústavy a psychickej činnosti, prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania (vitamin B6)

 

 
Na stránke sa tiež dozvedáme, že existujú ešte ďalšie látky, ktoré prípravok obsahuje, avšak nie sú zverejnené. Na web stránke spoločnosti nachádzame veľmi veľa nezrovnalostí, ktoré by bolo vhodné zodpovedať, avšak podľa hodnotenia zákazníkov usudzujeme, že to an výsledku prípravku nič markantne nemení.  Áno alebo nie? Podľa odporúčaní je výrobok Climax control optimálne užívať 2x denne po jednej tablete. Čiže celkové množstvo výrobku prijatého za deň sú 2 tablety. Pre trvalé výsledky je potrebné prípravok užívať minimálne 3-4 mesiace, čo je viac-menej veľmi finančne náročné.  
Prípravok pozitívne pôsobí aj na psychiku klientov. Pretože svojimi výsledkami dokáže upraviť problémy s erekciou a tým aj zlepšiť sebavedomie jedincov. Vhodné pre zlepšenie stráviteľnosti účinnej látky je zvýšenie denného prijmu tekutín. Neodporúča sa prekračovať maximálnu dennú dávku a zároveň výrobca odporúča konzultovať užívanie prípravku s lekárom v prípade, ak má klient problém s vysokým krvným tlakom alebo iným srdcovo-cievnym ochorením. Taktiež výrobok nie je určený pre mladistvých, teda pre osoby mladšie ako 18. rokov a pre ženy. 
Podľa testovania doplnku výživy, Climax control, vie podporiť biochemické procesy, ktoré vedú k želaným výsledkom. Klienti by sa nemali obávať možných nežiadúcich účinkov, prípadne problémov s trávením, pretože do dnešného dňa nie sú dokázané.  Pohľad na výrobok očami klientov
“Climax control mi čiastočne pomohol, ale výsledky nie sú úplne to, čo som očakával.” Kristián L. 
“Prípravok som užíval dlhodobo. Jeho účinok nie je až taký presvedčivý ako som očakával. Dostavili sa určité výsledky, ktoré stoja za zmienenie - väčšia chuť na sex, mierne predĺžený čas ejakulácie, ale určite to nie je také ako opisujúv reklame.” Peter F. 
“Climax mi pomohol. Neočakával som nejaké úžasné výsledky, nemal som ilúzie. Ale po polročnom užívaní viem prehlásiť, že mi zaúčinkoval. Teraz prípravok nebudem nejaký čas užívať a uvidím, či problémy vyriešil trvalo alebo len dočasne počas jeho užívania. Čo ma však milo prekvapilo, že zmenu v posteli si všimla aj moja aktuálna partnerka, čo mi dosť zvýšilo sebavedomie. Celkovo sa cítim lepšie. Odporúčam.” Martin Z. 
Ako môžete vidieť aj na základe predchádzajúcich recenzii, vidíme, že výsledky výrobku sú veľmi individuálne. Úspešnosť lieku závisí aj od samotného organizmu, ako prijme liečivo a aké odpovede organizmu vyvolá. Pri komplexnom prehľade komentárov k výrobku vieme 
povedať, že prevažujú pozitívne hodnotenia nad negatívnymi, i keď netreba učakávať žiadny zázračný prípravok, ktorý problémy vyrieši do pár hodín. Celkové hodnotenie Climaxu
Spoločnosť predávajúca prípravok pôsobí mierne rozpačitým dojmom, najmä z dôvodu nejednoznačných informácii. Prihliadnuc však na pozitívne hodnotenia klientov je možné potvrdiť čiastočné pozitívne výsledky prípravku. Nevýhodou je cena a veľmi dlhá doba užívania. Práve tieto ekonomické dôvody môžu veľmi veľa klientov odradiť, pretože si nemôžu dovoliť prípravok užívať tak dlhú dobu. Neobjavili sme ani jedno hodnotenie, ktoré by poukazovalo na fakt, že by bol Climax control škodlivý. Žiaden klient v hodnotení neuviedol nežiadúce účinky.  

Jednoznačne odporúčame k užívaniu doplnku výživy pridať aj ďalšie podporné aktivit, ktoré pomáhajú lepšej erekcii. Zdôrazňujeme aj fakt, že prípravok Climax control v jeho tabletovej forme nemá až tak výrazný účinok na erekciu. Výsledky sa samozrejme objavia, ale určite nie v tej forme, ako sú opisované v oficiálnych dokumentoch uverejnených spoločnosťou.