Choď na obsah Choď na menu
 


Čo vonia ženám a čo pánom? Vďaka týmto parfémom budete neodolateľní

sebevedomie.jpgRada MAGNETIFICO - power of pheromones má jedinečné zloženie, ktoré bolo vyvíjané na základe AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for man je unikátna kombinácia látok, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť mužov z pohľadu žien pomocou ich podvedomia a zmyslov. Zvyšujú mužom sebavedomie a majú vplyv na získanie rešpektu u mužov i žien.

article preview

Podmanivá, svieža, sladká, zemitá či korenistá vôňa, pochádzajúca z prírody, môže byť pre mužov aj pre ženy veľmi silné afrodiziakum. Ktoré vône sú najviac atraktívne pre jednotlivé pohlavia?

Ktoré vône pôsobia na mužov ako okamžité afrodiziakum?

Čokoláda

Kto by ju nemal rád – veď sa s ňou spájajú tie najpríjemnejšie asociácie! Ženy, ktoré používajú parfumy s jemným závanom čokolády, si vedia vychutnávať život plnými dúškami a muži to dokážu vycítiť. Vďaka tejto sladkej aróme budete sladká a príťažlivá (nielen) pre náruživých čokoholikov.

Jablko

Na prvý pohľad by ste možno nepovedali, že vôňa zeleného jablka môže na muža pôsobiť ako afrodiziakum. Opak je však pravdou – jablká sú v očiach pánov svieže a chrumkavé, už len zahryznúť… Rovnako ako ženy, ktoré obľubujú ovocné parfumy s jablkovou arómou (ideálne v kombinácii s decentnými kvetinovými tónmi).

 

Levanduľa

Levanduľa má v sebe niečo upokojujúce a hrejivé, pripomínajúce domov a čistú, čerstvo vyžehlenú bielizeň. U niektorých mužov vyvoláva spomienky cestovanie, leto a slnkom zaliate polia v prímorských krajinách. Levanduľa je vôňa, s ktorou nič nepokazíte.

Jedinečné zloženie rady MAGNETIFICO power of pheromones pre mužov bplo poskladané tak, aby razantne zvýšilo sexuálnu príťažlivosť mužov z pohľadu žien. Obsahuje zložky navrhnuté pre podvedomé zvýšenie "sexuálnej chémie". Pomôžu Vám nielen pri zvýšení sexuálnej príťažlivosti, ale tiež pri pracovnom pohovore, v škole pri skúškach alebo na obchodnom jednaní. Pomôžu Vám tiež zvýšiť rešpekt u vašich sokov v láske.

AT-SC-R FORMULA

Rada MAGNETIFICO - power of pheromones má jedinečné zloženie, ktoré bolo vyvíjané

na základe AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for man je unikátna kombinácia

látok, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť mužov z pohľadu žien pomocou ich podvedomia

a zmyslov. Zvyšujú mužom sebavedomie a majú vplyv na získanie rešpektu u mužov i žien.

allure_pre_muzov.jpg

Aké mužské arómy sa najviac páčia ženám?

 

Jazmín

Sladký, exotický a zvodný jazmín sa už po stáročia využíval ako afrodiziakum v orientálnych krajinách. Je obľúbenou kvetinovou zložkou, obsahujú ju mnohé pánske parfumy. Patrí medzi top vône, ktoré ženy tak skoro neomrzia. Muži používajúci jazmínové parfumy, pôsobia sebavedomo a tak trochu mysteriózne.

 

Limetka

Svieže citrusové vône vyvolávajú u nežného pohlavia záujem a pôsobia stimulujúco na nervovú sústavu. Spomedzi citrusov patrí medzi najobľúbenejšie arómy práve limetka, pre svoju špecifickú vôňu, pripomínajúcu príjemné časy na dovolenke, vylihovanie na pláži a popíjanie osviežujúceho mojita. Limetku často obsahujú nielen parfumy pre pánov, ale aj sprchové gély či vody po holení.

 

Koža

Jemná aróma kože patrí medzi najviac maskulínne vône, s akými pracujú parfuméri. Ženy si s ňou zvyčajne spájajú silu, charizmu eleganciu a vyššie spoločenské postavenie. Koža najlepšie vyznie v kombinácii s drevitými a korenistými vôňami.

Nezabúdajte, že každý človek je iný a to, čo je pre niekoho afrodiziakum, môže inému prekážať – poraďte sa preto a nakupujte parfumy tak, aby ste voňali nielen sebe, ale aj svojej partnerke či partnerovi.

Jedinečné zloženie rady MAGNETIFICO power of pheromones pre ženy bolo poskladané tak, aby razantne zvýšilo sexuálnu príťažlivosť žien z pohľadu mužov. Obsahuje zložky navrhnuté pre podvedomé zvýšenie "sexuálnej chémie". Pomôžou Vám nielen pri zvýšení sexuálnej príťažlivosti, ale tiež pri pracovnom pohovore, v škole pri skúškach alebo na obchodnom jednaní. Pomôžu Vám tiež zvýšiť rešpekt u vašich sokýň v láske.

 

AT-SC-R FORMULA

Rada MAGNETIFICO - power of pheromones má jedinečné zloženie, ktoré bolo vyvíjané

na základe AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for woman je unikátna kombinácia

látok, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť žien z pohľadu mužov pomocou ich podvedomia

a zmyslov. Zvyšujú ženám sebavedomie a majú vplyv na získanie rešpektu u mužov i žien.

allure_pre_zeny-2.jpg

magnetifico_power-of-pheromones.jpg