Choď na obsah Choď na menu
 


Afrodiziaká pre ženy - KÚZELNÁ pilulka

femmpassion.jpgDostala som na vyskúšanie tabletky pre zvýšenie ženskej sexuálnej túžby a pre väčšiu citlivosť. A tak som doma oznámila priateľovi, ze budeme testovať.

article preview

Dostala som na vyskúšanie tabletky pre zvýšenie ženskej sexuálnej túžby FemmPassion a pre väčšiu citlivosť. A tak som doma oznámila priateľovi, ze budeme testovať.

V návode stálo, že mám hodinu pred pohlavným stykom užiť 1 - 2 tabletky. Nastal správny čas a ja prehĺtam čarovné tabletky. Povedala som si, "nech to stojí za to" a vzala si pre istotu rovno dve!

pokles-libida.jpg

Po pol hodine sa začínam viac pozorovať, ale žiadne účinky zatiaľ nepociťujem. Zhruba po hodine a štvrť som zacítila prvé príznaky. Jemné chvenie a vzrušenie začalo ľahko preplávať mojím telom a tak sme sa s priateľom odobrali do spálne a začali sa oddávať našim intímnostiam!!

Účinky kapsúl sa stále stupňovali a pocity boli veľmi intenzívne. Zaujímavé bolo pozorovať partnera, ktorý vyzeral, ako by účinky produktu fungovali aj na neho. Obaja sme boli pekne vzrušení a tak sme pre istotu skúšali všetko ....... od klasického sexu po vibrátory!

Môžem za seba s čistým svedomím povedať, že prežitok bol oveľa silnejší a obaja sme sa zhodli, že aj po sexe sme stále vzrušení a pri "chuti" ............. tak dobré to bolo! !!!! Účinky Femm pasiion libido caps som na sebe pozorovala niečo okolo troch hodín a som rada, že sa neobjavili žiadne vedľajšie príznaky.

Veľmi rada as chuťou si túto skúsenosť zopakujem ................. a myslím si, že priateľ určite taky! Odporúčam si to pekne naplánovať a vychutnať si hodiny vzrušenie do sýtosti.

 

 

 

feromony.jpg