Choď na obsah Choď na menu
 


Najnovšie články

Príspevky

7 výhod užívania Maca pre ženy, ktoré sú podporené moderným výskumom

7-benefits-of-maca-roots-for-women-fb.jpgMaca pre ženy: Aké sú výhody? U žien, výhody pravidelnej konzumácii Maci sú značné. Kým Maca zreteľne prospieva obom, mužom i ženám, my sa teraz konkrétne zameriame na to, ako môže zvýšiť kvalitu života práve ženám.

 
19. 8. 2017 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

Maca ako adaptogén pre živé hormóny

doctor_maca.jpgMaca Peruánska, nazývaná niekedy tiež ako peruánsky ženšen či viagra, rastie hlavne bežnému človeku na neprístupných miestach, kde neprežije nič iné, bola oddávna súčasťou stravy indiánov obývajúcich náhornú plošinu peruánskych Ánd. Inkovia a ich bojovníci užívali Macu k zvyšovaniu energie, vitality a sily v boji. Rovnako ako afrodiziakum zvyšujúce libido. Maca im takto umožňovala prežívať vo vysokých nadmorských výškach pri nedostatku kyslíka v plnej sile a koncentrácií.

 
2. 8. 2017 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

Vplyv feromónov na človeka

lovers7.jpgV polovici 80-tych rokov vedci dokázali, že ľudský organizmus produkuje feromóny – aromatické chemické zlúčeniny, ktoré priamo ovplyvňujú sexuálnu fyziológiu druhého človeka. Po dlhú dobu sa predpokladalo, že feromóny vylučujú iba zvieratá a človeka sa netýkajú.

 
 
27. 7. 2017 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

Čo vonia ženám a čo pánom? Vďaka týmto parfémom budete neodolateľní

sebevedomie.jpgRada MAGNETIFICO - power of pheromones má jedinečné zloženie, ktoré bolo vyvíjané na základe AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for man je unikátna kombinácia látok, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť mužov z pohľadu žien pomocou ich podvedomia a zmyslov. Zvyšujú mužom sebavedomie a majú vplyv na získanie rešpektu u mužov i žien.

 
15. 7. 2017 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

Najväčšie porovnanie cien tabletiek na potenciu a erekciu u nás

comparison.jpgNa trhu je v dnešnej dobe naozaj veľké množstvo výživových doplnkov pre zlepšenie erekcie. Ktorý si teda vybrať? Svoje rozhodnutie môžete založiť na základe odporúčaní ostatných mužov – najpredávanejším produktom je Maca Fresh Man a Andrimax,  alebo si môžete vybrať ten svoj produkt podľa veľkosti balenia či ceny (celého balenia prípadne jednej tobolky, kapsule).

 
18. 4. 2017 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

Crilex- recenzia

Prípravok je predovšetkým odporúčaný na liečbu ťažkostí s erekciou, predčasnou ejakuláciou a s tým spojenými fyzickými a psychickými problémami. Prípravok reguluje hladiny pohlavných hormónov, ktoré sú zodpovedné za správne fungovanie pohlavných orgánov. Taktiež zlepšuje prekrvenie oblasti panvy a podbruška, čozlepšuje samotnú erekciu.  

 
12. 4. 2017 | Rubrika: Najnovšie články

Krásne prsia vďaka sile prírody

velikost-poprsi.jpgGenetické predispozície, životný štýl, ale i životné etapy ako tehotenstvo, materstvo a menopauza ovplyvňujú vzhľad poprsia, či sa nám to páči alebo nie. Pokiaľ však ide o bohatosť dekoltu, málokedy sme spokojné s tým, čo nám príroda nadelila. S tým ide ruka v rukáve naše sebavedomie, ktoré neraz skrz to poriadne pokrivkáva.

 
16. 1. 2017 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

Vitamínmi ku kvalitnému milovaniu

psychicke-a-fyzicke-zdravie-a-mnozstvo-spermii_1.jpgMužské prirodzenie je často pýchou toho-ktorého chlapa a preto je potrebné sa oň náležite starať. Kvalitná erekcia je nielen znamením zdravého penisu, ale aj prísľubom spokojnosti u partnerky. Ovplyvňuje ju mnoho fyzických aj psychických faktorov, dôležitú úlohu hrá predovšetkým cirkulácia krvi. Tabletky ANDRIMAX pozitívne vplývajú na normálne, zdravé fungovanie mužského pohlavného orgánu, čím podporujú sexuálnu výdrž a výkon jednotlivca. Čisto prírodné zloženie má blahodarné účinky na fyzické zdravie muža a má za následok mohutnejšiu a lepšiu erekciu. A s takýmto nástrojom to už ide ako po masle...

 
7. 12. 2016 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

Tajná výroba a história parfumov

bemine-100-man.pngAk chcete aby Vám Vaša vôňa vydržala čo najdlhšie je dôležité i tzv. vrstvenie vôní – tzn. že je vhodné používať rôzne prípravky z tej istej rady (sprchový gél, telové mlieko, deodorant, toaletná voda). Nikdy však nie je vhodné používať odlišné vône naraz, pretože kombinácia vôní ktoré sa k sebe nehodia môže vyvolať nepríjemný dojem.

 
7. 12. 2016 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

OVERENÉ Zažiarte ako filmová hviezda romantických scén

pritazlivost.jpgVyhľadávate aj vy ten neopakovateľný pocit skvelého sexuálneho vzrušenia a napätia? Už to poznáte. Akoby vám krv prúdila tri krát rýchlejšie. Zalieva vás horúčava, cítite záplavu kokteilu hormónov šťastia, telom vám brnia vibrácie, zrýchľuje sa vám tep i dych a všetky zmysly sú vybičované na maximum.

 
1. 11. 2016 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0