Choď na obsah Choď na menu
 


Najnovšie články

Príspevky

Čo vonia ženám a čo pánom? Vďaka týmto parfémom budete neodolateľní

sebevedomie.jpgRada MAGNETIFICO - power of pheromones má jedinečné zloženie, ktoré bolo vyvíjané na základe AT-SC-R FORMULY. AT-SC-R FORMULA for man je unikátna kombinácia látok, ktoré zvyšujú sexuálnu príťažlivosť mužov z pohľadu žien pomocou ich podvedomia a zmyslov. Zvyšujú mužom sebavedomie a majú vplyv na získanie rešpektu u mužov i žien.

 
15. 7. 2017 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

Najväčšie porovnanie cien tabletiek na potenciu a erekciu u nás

comparison.jpgNa trhu je v dnešnej dobe naozaj veľké množstvo výživových doplnkov pre zlepšenie erekcie. Ktorý si teda vybrať? Svoje rozhodnutie môžete založiť na základe odporúčaní ostatných mužov – najpredávanejším produktom je Maca Fresh Man a Andrimax,  alebo si môžete vybrať ten svoj produkt podľa veľkosti balenia či ceny (celého balenia prípadne jednej tobolky, kapsule).

 
18. 4. 2017 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

Krásne prsia vďaka sile prírody

velikost-poprsi.jpgGenetické predispozície, životný štýl, ale i životné etapy ako tehotenstvo, materstvo a menopauza ovplyvňujú vzhľad poprsia, či sa nám to páči alebo nie. Pokiaľ však ide o bohatosť dekoltu, málokedy sme spokojné s tým, čo nám príroda nadelila. S tým ide ruka v rukáve naše sebavedomie, ktoré neraz skrz to poriadne pokrivkáva.

 
16. 1. 2017 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

Vitamínmi ku kvalitnému milovaniu

psychicke-a-fyzicke-zdravie-a-mnozstvo-spermii_1.jpgMužské prirodzenie je často pýchou toho-ktorého chlapa a preto je potrebné sa oň náležite starať. Kvalitná erekcia je nielen znamením zdravého penisu, ale aj prísľubom spokojnosti u partnerky. Ovplyvňuje ju mnoho fyzických aj psychických faktorov, dôležitú úlohu hrá predovšetkým cirkulácia krvi. Tabletky ANDRIMAX pozitívne vplývajú na normálne, zdravé fungovanie mužského pohlavného orgánu, čím podporujú sexuálnu výdrž a výkon jednotlivca. Čisto prírodné zloženie má blahodarné účinky na fyzické zdravie muža a má za následok mohutnejšiu a lepšiu erekciu. A s takýmto nástrojom to už ide ako po masle...

 
7. 12. 2016 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

Tajná výroba a história parfumov

bemine-100-man.pngAk chcete aby Vám Vaša vôňa vydržala čo najdlhšie je dôležité i tzv. vrstvenie vôní – tzn. že je vhodné používať rôzne prípravky z tej istej rady (sprchový gél, telové mlieko, deodorant, toaletná voda). Nikdy však nie je vhodné používať odlišné vône naraz, pretože kombinácia vôní ktoré sa k sebe nehodia môže vyvolať nepríjemný dojem.

 
7. 12. 2016 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

OVERENÉ Zažiarte ako filmová hviezda romantických scén

pritazlivost.jpgVyhľadávate aj vy ten neopakovateľný pocit skvelého sexuálneho vzrušenia a napätia? Už to poznáte. Akoby vám krv prúdila tri krát rýchlejšie. Zalieva vás horúčava, cítite záplavu kokteilu hormónov šťastia, telom vám brnia vibrácie, zrýchľuje sa vám tep i dych a všetky zmysly sú vybičované na maximum.

 
1. 11. 2016 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

CVIČEBNÝ MANUÁL PROGRAMU Andrimax Man alebo ako sme urobili upgrade na kegelové cviky na zväčšenie penisu

122.jpgPýtate sa, ako vám môže náš cvičebný manuál na zväčšenie penisu dopomôcť stať sa lepším mužom? Jednoducho, so zväčšením vašej mužskosti o 3 až 7 cm,  narastie aj vaša sebadôvera a s väčšou sebadôverou podáte lepšie výkony, nie len v sexuálnom, ale aj profesionálnom živote. Váš život sa zmení od základov, s väčšou sebadôverou sa stanete obľúbenejším a verejne akceptovanejším mužom vo svojom okolí. Vaši známi sa vás budú pýtať, ako ste to všetko dosiahli: ohromujúci partnerský život, lepšiu prácu, nové auto...jednoducho stali ste sa lepším mužom, vďaka cvičebnému manuálu  Programu Andrimax Man.

 
1. 9. 2016 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

4 jednoduché rady na zlepšenie erekcie

problemy-s-erekciou.jpgPoruchy erekcie, erektilná dysfunkcia a impotencia sú témy, o ktorých sa otvorene diskutuje už niekoľko rokov. Našťastie žijeme v dobe, v ktorej môžeme nájsť rady aj na internete a nemusíme sa teda vždy spoliehať iba na osobné odporúčania kamarátov či lekárov. Popravde, nie každý sa dokáže zveriť druhému človeku a podeliť sa s ním o informáciu, že jeho chlapská pýcha už nefunguje tak, ako dakedy.

 
18. 8. 2016 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

Vedeli ste, že si denne každý z nás ničí spermie týmito obyčajnými činnosťami?

nervozny.jpgČo všetko vplýva na naše spermie? Možno vám je to teraz jedno, no jedného dňa budete chcieť byť otcom a nebude sa dariť. Predchádzajte tomu teda už teraz. 

 
18. 5. 2016 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0

Päť výhod, ktoré do života muža prináša obriezka

obriezka_dvojica.jpgKeď sa začne diskutovať o obriezke, spoločnosť sa zvyčajne hneď rozdelí na dva tábory. Jeden vyrukuje s náboženskými a zdravotnými aspektmi, druhý sa odvoláva na prírodu, ktorá nikdy nič nenadeľuje len tak, ani mužom predkožku. Stúpenci obriezky však teraz majú argument navyše – posledná americká štúdia totiž preukázala, že obriezka má pozitívny vplyv na zdravie muža aj na jeho sexuálnu výkonnosť.

 
8. 5. 2016 | Rubrika: Najnovšie články | Komentáre: 0