Choď na obsah Choď na menu
 


Masturbácia (onanovanie, sebaukájanie)

 

levely-lovers.jpg

 

 alebo ...POTREBUJÚ MUŽI NÁVOD NA MASTURBÁCIU?

“Naša upratovačka v práci si zabudla u mňa minulý týždeň prachovku s perami, a ja som hneď spoznal možnosti, ktoré mi táto vec ukázala,” rozpráva Jozef o svojich masturbačných skúsenostiach. “Keď bol môj penis tvrdý, hladkal som ho tými perami. Potom som si ľahol na chrbát, položil som si prachovku na penis a začal som ho stále rýchlejšie trieť o perá. Prestal som dostatočne skoro na to, aby som perá ošúchal.”

Keď muži rozprávajú o masturbácii, hovoria, ako silno treli, aký silný bol orgazmus a ako sa pri tom cítili.

www.intimnenakupy.sk

Určite poznáte ten starý vtip: Deväťdesiatdeväť zo sto mužov sa priznalo, že masturbuje, a jeden klamal. Dlho predtým, než bola masturbácia uznaná za “normálnu”, priznali sa k nej niektorí slávni muži – medzi inými Rousseau, Goethe a Kierkegaard. Prečo by teda muži mali potrebovať návod na niečo, čo už dlho praktizujú?

“Istý čas budem mať iba seba samého, takže chcem, aby to bolo čo najlepšie,” povedal Jozef, homosexuál. Pre homosexuálnych mužov je masturbácia vrátane uspokojovania partnerom jedinou možnosťou mať sex. V štvrti Castro v San Franciscu, v ktorej je najväčšia hustota homosexuálnej populácie v Severnej Amerike, sa jeden obchod dokonca špecializoval iba na masturbáciu. V “Autoerotic” sa predávajú gély, análne vibrátory, videá a knihy o masturbácii, ako aj iné veci, ktoré muži sami alebo pri masturbácii s partnerom môžu použiť.

“Výchova a spoločnosť sa starajú o to, aby si muži k svojmu telu nevybudovali žiaden poriadny vzťah. Naučili sme sa mať sex bez toho, aby sme pri tom niečo cítili. Spomínam si ešte na to, keď som si kúpil tubu znecitlivejúceho krému, ktorý som si natrel na penis, aby som v posteli viac vydržal – to bolo ešte na strednej škole. Nefungovalo to. Potrebujete veľa takéhoto krému, aby ste znecitliveli penis sedemnásťročného chlapca. Ale naučil som sa, ako môžem dlhšie vydržať. Tak, že pri tom na to nemyslím. Túto techniku sa chcem odnaučiť. Chcem sa naučiť vychutnávať si každý dotyk – a napriek tomu chcem vydržať mať dlho erekciu. Chcem byť milenec, ktorého si ženy želajú mať a chcem si to aj užívať. Preto som tu.”

intimnenakupy.png

“Urobím sa veľmi rýchlo,” píše nám iný muž. “Chcem sa naučiť o nových technikách, ktorými možno predĺžiť masturbáciu. Keď sa tieto techniky naučím, môžem potom možno aj pri pohlavnom styku vydržať dlhšie. Chcem sa vedieť urobiť viackrát za sebou. Keď sa mi to podarí, bude ma moja žena o to viac milovať. Chcem byť pre ňu ešte lepším milencom.”

Ženy myslia na to, ako by mohli dosiahnuť orgazmus alebo ako by dosiahli ešte väčšie a lepšie orgazmy. Muži myslia na to, ako by ženám dopomohli k väčšiemu uspokojeniu. Kvalita ich vlastných orgazmov nie je pre nich taká dôležitá ako zistenie toho, že žena dosiahla orgazmus.

 

 

VIDEO O MASTURBÁCII

 

Obrázok

 (videa o masturbácií - sabauspokojovaní - si možete pozrieť TU heslo je : milovanie)

 

 Na výukovom videu sa ukazuje 14 mužov stojacich v kruhu, ktorí držia v rukách svoje penisy, cez ktoré sú natiahnuté kondómy, a masturbujú. Ukazovali to po jednom: dlhé, citlivé, potom ťahavé, jemné citlivé pohyby, s jednou alebo oboma rukami, ale aj rýchle hore-dole trenie. Niektorí držali v jednej ruke svoje semenníky a masturbovali druhou. 

 

 “Okej, prestaňte,” povedal hlas mimo kruhu. Muži prestali. Oddialenie orgazmu bolo súčasťou učebného procesu, mali sa naučiť najprv vynechať uspokojenie. V tomto kruhu sa nerozprávalo o genitálnych zážitkoch, ale o semenníkoch a prsných bradavkách.

“Mám rád, keď ho hladká, trie alebo zohýba predtým, než sa urobím.”

“Mám rád, keď saje moje bradavky predtým, než mi to urobí ústami, ale nemám rád, keď sa ich dotýka pri milovaní.”

“Nemám rád, keď sa hrá s mojimi bradavkami, vzrušuje ma iba to, keď ich bozkáva, saje a jemne kúše.”

“Chcem vás teraz poprosiť, aby ste aspoň päť minúť používali vibrátor,” povedal vedúci kurzu.

Zapli vibrátory, treli, zastavovali, znovu začali a nakoniec sa urobili za stonu a vzdychov, jeden po druhom, až explodovali. V “bezpečnostných nádobách”, kondómoch, sa začali penisy šklbať a nakoniec sa zmenšili. Bolo to spoločenské masturbovanie.

 

Naučte sa novým technikám masturbácie  

afrodiziaka-a-gely2.jpg

 

“BODY ELECTRIC”

Čínske a taoistické praktiky sa zakladajú na predpoklade, že ženská energia Yin je nevyčerpateľná, mužská energia Yang je naproti tomu obmedzená a muž s ňou musí vydržať.

Ženy preto pri masturbácii a pohlavnom styku majú orgazmy, muži by sa však mali pri styku čo možno najčastejšie vyhýbať ejakulácii.

Ako sa menila doba, znovu sme sa vrátili k starým Číňanom, avšak s novými pohľadmi na vec: teraz chceme oddialiť ejakuláciu, aby sme z toho mali viac. A masturbácia je časť liečby.

V protiklade k starým Číňanom, ktorí verili, že sex je energia – ching chi, životná sila, ktorá vás dostane na vyššiu hladinu vzrušenia a hodiny vás tam udrží – praktizuje väčšina mužov západnej kultúry istý druh “balónového sexu”: “Napnúť svaly nôh, hruď dopredu a napumpovať sa v strede, až sa vám postaví!”

potency-gel-small.jpgJoseph Kramer založil v roku 1984 školu Body Electric v Oaklande, v Kalifornii. Škola organizuje v rôznych štátoch USA, Kanady a Európy semináre pre mužov, ženy a páry. V kurzoch sa ukazujú techniky, ktoré sa zakladajú na tantrických a taoistických zvykoch, ako aj na rituáloch severoamerických indiánskych kmeňov. Škola vlastní licenciu štátu Kalifornia na výchovu masérov.

“Sex na Západe má často v sebe niečo nekrofilného – jedno mŕtve telo má sex s druhým mŕtvym telom,” tvrdí Kramer. Na workshopoch pre mužov sa účastníci učia, ako sa vykonávajú erotické masáže, ktoré predlžujú fázu vzrušenia a orgazmus robia príjemnejším.

Existuje ešte “dvadsať iných metód, ako jednoducho iba trieť penis hore a dole, až nevystrekne”.

Za pomoci Kramerových techník si môžu pokročilí dokonca vyvolať orgazmus celého tela. Čo ho priviedlo na myšlienku, ponúkať masturbačné workshopy pre mužov?

“Od momentu, keď som v piatich rokoch vzal do ruky vlastný penis, miloval som masturbáciu. Keď som bol starší, všimol som si, že pre dospelých nie je v tejto oblasti veľa čo ponúknuť, a začal som hľadať iné pohľady na sex mimo západnej kultúry. V priebehu svojho výskumu som čoskoro zistil, že muži sa musia o sexe, vášni a ukájaní ešte veľa naučiť.”

 

Obrázok  

  

ŠKOLA SEXU 

 

Natrite si plochu rúk a končeky prstov trochou gélu – alebo aj slinami, keď je to pre vás lepšie. Ak cítite, že sa blíži ejakulácia, zmeňte treciu techniku, tlak a rýchlosť. S trochou cviku budete čoskoro schopní vydržať dlhšie masturbovať, predtým, než ejakulujete.

 

Technika dvoch prsteňov

Táto technika sa dobre hodí na to, aby ste napoly stoporený penis doviedli k úplnej erekcii. Urobte z palca a ukazováka oboch rúk prstene. Položte oba prstene cez seba okolo koreňa penisu a pritlačte. Nechajte jeden prsteň na koreni a druhým trite smerom hore až k žaluďu tak, aby sa penis natiahol na dĺžku. S rytmickými pohybmi to viackrát zopakujte.

Mnohí muži, ktorí vyskúšali túto techniku, potom povedali, že znovu obnoví erekciu, a to rýchlejšie ako akákoľvek iná technika.

Hladkanie koreňa penisu   

Hladkajte a masírujte pomaly koreň penisu a tlačte pri tom na jeho telo. 

Pomalé trenie jednou rukou   

Vezmite si penis do ruky a trite pomaly jeho telo hore a dole. Súčasne meňte tlak.

Rýchle trenie jednou rukou

Vezmite si penis do ruky a trite rýchlo jeho telo hore a dole. Meňte pritom tlak.  

Kruhové trenie

Položte plochu ruky na žaluď a pohybujte ňou v kruhu. 

Pomalé trenie oboma rukami 

Trite pomaly oboma rukami telo hore a dole. Meňte aj tlak. 

Rýchle trenie oboma rukami   

Trite rýchlo oboma rukami telo hore a dole. Meňte pri- tom tlak. 

Trenie a držanie   

Trite jednou rukou jemne penis hore a dole, zatiaľ čo druhou rukou držte semenníky. 

Dutá ruka

Prikryte dutou rukou žaluď. Trite prstami druhej ruky telo hore a dole. Meňte tlak a rýchlosť.  

Dutá ruka a rozťahovanie  

Takisto ako vyššie, ale tlačte semenníky od tela. 

 

maxilong-hover.jpg

 

 

Trenie prstami   

Uchopte koreň penisu jednou rukou. Trite prstami druhej ruky telo hore a dole a súčasne meňte tlak a rýchlosť. 

Pumpovanie z kĺbu ruky   

Uchopte jednou rukou hornú tretinu svojho penisu. Jeden prst alebo palec zostane na žaludi, zatiaľ čo “pumpujete” zápästím, takže vibrácie ruky stimulujú penis. 

Plesknutie   

Posúvajte penis jemne medzi oboma rukami. 

Klopanie   

Položte penis na jednu ruku a druhou rukou ho jemne udrite, ako keby ste chceli “naklepať mäso”.

Trenie na podložke

Uchopte pevne penis na koreni a trite žaluď na vankúši, gauči alebo na čomkoľvek, čo máte práve poruke. 

Trenie na podložke bez rúk 

Trite penis, žaluď aj telo bez pomoci svojich rúk na vankúši, gauči, posteli alebo na tom, čo máte poruke. 

Trenie a tlačenie

Po každom trení hore a dole tela penisu tlačte ľahko žaluď.  

Tlačenie a masírovanie

Hladkajte jemne koreň penisu, zatiaľ čo tlačíte na telo penisu. Masírujte potom koreň a tlačte zároveň telo. 

Trenie otvorenými rukami

Položte penis na jednu plochu ruky a zohnite jemne tri prsty, až pokiaľ sa nebudú dotýkať penisu. Trite teraz pomaly, no netlačte veľmi. Ruka ostáva otvorená, iba prsty ležia jemne na penise. Mali by ste to pociťovať skôr ako hladkanie než ako trenie. 

Imitácia pohlavného styku

Penis niečím pokryte (napríklad šupkou od banánu) tak, aby ste mali pocit, že ste vnikli do pošvy, a trite tým potom penis hore a dole. Niektorí muži si k tomu berú aj kúsok papiera alebo papierovú vreckovku navlhčenú teplou vodou.

   

 - videá o masturbácii si môžete pozrieť TU

magnetifico-muzi.jpg

 

citované:http://www.tabu.sk/cis082001/masturbacia.htm