Choď na obsah Choď na menu
 


Masturbácia pre ženy

 

lovely-lover-zvyseni-libida.jpgHanbíte sa priznať, že aj vy z času na čas masturbujete? Len žiadny ostych, nemusíte verejne. Aj keď sebaukájanie nie je už takou odsúdeniahodnou tému, stále o ňom hovoríme akosi primálo. Alebo ste azda práve vy tou odvážnou priekopníčkou, ktorá sa o rôznych technikách uspokojovania baví s priateľkami či partnerom?

Veru tak, stále sa ešte ostýchame. Aj keď až deväťdesiat percent žien pripúšťa, že (občas) masturbuje, nerady o tom hovoríme. O koľko by však bolo mnohé jednoduchšie, keby sme sa nehanbili! Takto sa v mnohom musíme spoliehať len a len na vlastnú fantáziu a rôznu „náučnú“ literatúru či filmy. Na živo sa podelí o svoje skúsenosti len málokto. 

 

Obrázok

Pustite teda zábrany z hlavy aspoň sama pred sebou, veď masturbácia je hlavne o uvoľnení a experimentovaní so svojím telom a sexualitou. Väčšina žien pripúšťa, že na uspokojovanie používa jednu či dve osvedčené techniky, tým sa však ich obzory končia. Čo takto vyskúšať tento krát niečo iné?

 

 

 

Správne miesto
Pravdou je, že na túto „zábavku“ človek potrebuje primerané súkromie. A či už ho poskytne vaša posteľ, decentné prítmie pri televízore, alebo kúpeľňa, je len otázkou vašej chute. Ešte ste to neskúsili vo vani? Vodné zábavky poskytujú mnoho variácií ako sa stimulovať!

Tie čo patria medzi skutočné vodné živly si v kúpeľni môžu prísť na svoje. Na stimuláciu vyskúšajte prúd vody, a to buď zo sprchy, alebo vodu tečúcu do vane z kohútika. Vyžaduje si to možno trochu obratnosti, čo by však človek pre ten správny relax nespravil? Ak to máte radšej za pomoci sprchovacej hlavice, nezabudnite to najbližšie zohľadniť aj pri kúpe tohto nového šikovného kúsku vybavenia do domácnosti.

Okrem domácnosti však človeka môže túžba zaskočiť aj na úplne iných miestach. Niektoré ženy pociťujú sexuálne vzrušenie aj pri jazde autobusom, hlavne keď sa vozidlo „trmáca“ na dlhšej trase. Ak si chcete jazdu spestriť, vyskúšajte veľmi decentnú techniku,  pri ktorej veľmi silno pritisnete k sebe stehná a týmto stiskom sa budete stimulovať. Vyžaduje si to istý cvik, nejedna dáma sa však takto vie dopracovať k orgazmu.

Je pravdou, že nielen páry, ale aj jednotlivci majú omnoho väčšie potešenie zo sexu, alebo sebauspokojovania, keď sa deje táto činnosť na verejnom, alebo takmer verejnom mieste. Vzrušenie z cudzieho prostredia a možnosť prichytenia, či vyrušenia je zaujímavým spestrením. Neradíme vám, aby ste na verejnosti robili čokoľvek nemravné, kto vás však vidí za dverami toalety, alebo keď ste sama v kancelárii?

 

levely-lovers.jpg

 

 

Šikovné techniky
Aj vankúš môže byť vaším verným pomocníkom na ceste za orgazmom. Pre mnohé ženy sa stáva často prvou erotickou pomôckou. Okrem toho v domácnosti najčastejšie siahajú po tubách od dezodorantov a po zelenine či ovocí. Ak vás pochytili tieto chúťky, vždy danú erotickú pomôcku dôkladne opláchnite a pre použitím na ňu nasaďte kondóm. Je to vhodné z bezpečnostného i hygienického hľadiska. Zíde sa mať po ruke aj vhodný lubrikant.

 

Šikovné prsty
Na priamu stimuláciu klitorisu sa hodia zo všetkého najviac prsty. Môžete ho dvomi, alebo tromi prstami dráždiť krúživými pohybmi, alebo ho môžete uchopiť medzi dva prsty a druhou rukou priamo na klitoris jemne (alebo silnejšie) klepkať.

K takejto stimulácii je vhodné pridať aj masáž bradaviek, alebo prstami dráždiť vchod do pošvy, či bod G. Skúmajte podrobne všetky svoje erotogénne zóny, prsiami a klitorisom sa to predsa nekončí, veď presne to sa snažíme vždy naučiť aj našich partnerov!

pokles-libida.jpg